Укрпошта разом із благодійним фондом «Ціль» та волонтерським рухом #ЯДякуюЗСУ запускає проєкт, в якому кожен великий і маленький українець тепер може висловити свою вдячність сучасним героям, відправивши малюнок чи листівку в будь-якому відділенні Укрпошти. Всі малюнки та листівки зі словами підтримки та надії на мирне життя будуть передані військовослужбовцям в гарячі точки, а також медикам та рятувальникам, представникам тероборони та комунальних служб по всій країні.

З усіх надісланих робіт представники фонду «Ціль»  рандомно оберуть 500 малюнків та перетворять їх у NFT, кошти з продажу яких на аукціоні будуть направлені на реалізацію проєкту Дитячий садочок майбутнього на Чернігівщині. Дитина-автор малюнку, що буде проданий за найвищою ціною, отримає подарунок від співака Артема Пивоварова — Apple IPad Air з Apple Pencil для малювання.

Для участі у проєкті необхідно створити малюнок або безплатно взяти у поштамтах своєї області листівку (на вибір пропонується серія із 5 листівок з ілюстраціями «котиків» Жабінець Аліси), написати слова вдячності українським героям та у період з 17 травня по 17 червня надіслати їх через будь-яке відділення Укрпошти за адресою: вулиця Хрещатик, 22, Київ, 01001. На листі треба вказати, кому саме ви надсилаєте малюнок або листівку — військовослужбовцю, лікарю або рятувальнику ДСНС.

Також необхідно підписатись на @picture_for_hero в Instagram, де будуть опубліковані малюнки учасників та оголошений автор найдорожче проданого на аукціоні.

Українські захисники, особливо військові, з великою ніжністю ставляться до листів та малюнків, які українські діти передають через волонтерів на фронт. Написане дитячою рукою «дякую» та «повертайтеся живими», підіймає моральний дух та дає сили.