about img

Оголошення в газеті

Оголошення про втрату особистих документів (паспорт, водійське посвідчення, військовий квиток, свідоцтво на право власності, диплом та ін.), постанов суду надсилаються до газети, наступним чином:

До електронного листа на адресу tatvest-red@ukr.net прикріплюєте 4 файли.

1 Файл перший. Сканована або сфотографована перша сторінка паспорта, друга сторінка та сторінка з реєстрацією (потрібна для ідентифікації особи, яка до нас звертається).

2 Файл другий. Сканована або сфотографована заява, яка буде написана від руки заявником.

3 Файл третій. Текст вашого оголошення, набраний в MSWord зі словами “Текст оголошення: а нижче наведено текст до публікації”.

4 Файл четвертий. Копія втраченого документу, якщо вона є.

Для оголошення про втрату свідоцтва на право власності обо’язково потрібна або копія цього свідоцтва, або довідка з БТІ, підтверджуюча право на власність.
В темі електронного листа вкажіть бажану дату публікації вашого оголошення.

Приклад заяви.
ТОВ «Редакція газети «Тататрбунарський вісник»
Директору (редактору) Ульянкіній М.П.

ПІБ
Поштова адреса
Телефон

Заява

Прошу опублікувати оголошення наступного змісту: «вставляєте свій текст оголошення».

Дата Ваш підпис

Після отримання від замовника такого електронного листа, редакція газети надішле рахунок-фактуру на вашу електронну адресу.
Після отримання рахунку-фактури ви його сплачуєте в будь-якому віділенні банку або пошти. На наступний день ми бачимо надходження коштів від вас за оголошення та плануємо до найближчого номеру до друку. Для оперативного планування вашого оголошення до друку можна надіслати нам на електрону адресу фото або скановану копію платіжки, квітанції про оплату та одразу у листі уточнити дату публікації.

 1. Оригінал газетної сторінки з оголошенням на вимогу Замовника може бути відправлено поштою протягом 5 днів від дати публікації.
 2. На вимогу Замовника сторінка з оголошенням може бути відправлена електронною поштою.
 3. Сторінка газети та належні документи Замовник може самостійно отримати в редакції після публікації оголошення.
  Усі питання, пов’язані з віправкою сторінки газети з оголошенням, оплатою та оригіналами документів (рахунку-фактури, акта виконаних робіт, податкових накладних), можна вирішити в бухгалтерії за телефонами: тел. (04844)-3-14-47 або +38-068-187-49-06.
  За день до виходу у світ (друку) на електронну адресу Замовника відправляється верстка оголошення на затвердження. Якщо Замовник до 12.00 не підтвердить Виконавцю (“Татарбунарський вісник”) верстку, його оголошення буде автоматично знято з номера.
  Газету також можна придбати в редакції.
  Оголошення можна подати особисто в редакції газети, кабінет приймальні (з 9.00 до 18.00, перерва 13.00-14.00) та за бажанням сплатити в касі редакції без комісії. Адреса редакції м. Татарбунари, вул. Барінова, 14, 2-й поверх.
  По всім питанням, пов’язаними з публікацією оголошень, просимо звертатися за тел. (048) 44-3-14-47 або +38-068-187-49-06.

Оголошення або вітання до газети «Татарбунарський вісник» від юридичних осіб

Оголошення від юридичних осіб надсилаються до газети, наступним чином:
До електронного листа на адресу tatvest-red@ukr.net прикріплюєте 3 файли.
1 Файл перший. Сканована або сфотографована заява на фірмовому бланку юридичної особи з печаткою та підписом керівника.
2 Файл другий. Сканований або сфотографований документ, який підтверджує факти викладені в оголошенні, якщо це потрібно. Наприклад, ліквідація юридичної особи, то потрібен або протокол зборів з рішенням про ліквідацію, або рішення власника про ліквідацію (наказ), або рішення суду про ліквідацію.
3 Файл третій. Текст вашого оголошення або вітання, набраний в MSWord зі словами “Текст оголошення: а нижче наведено текст до публікації”.
В темі електронного листа вкажіть бажану дату публікації вашого оголошення.

Приклад заяви.
ТОВ «Редакція газети «Тататрбунарський вісник»
Директору (редактору) Ульянкіній М.П.

Заява

Просимо опублікувати оголошення наступного змісту: «вставляєте свій текст оголошення».

Дата Підпис керівника
Печатка юридичної особи
Телефон виконавця

Після отримання від замовника такого електронного листа, редакція газети надішле рахунок-фактуру на вашу електронну адресу.
Після отримання рахунку-фактури, ви його сплачуєте в будь-якому віділенні банку або пошти. На наступний день ми бачимо надходження коштів від вас за оголошення та плануємо до найближчого номеру до друку. Для оперативного планування вашого оголошення до друку можна надіслати нам на електрону адресу фото або скановану копію платіжки або квітанції про оплату та одразу у листі уточнити дату публікації.

 1. Оригінал газетної сторінки з оголошенням та всі належні документи можуть бути відправлені поштою протягом 5 днів від дати публікації.
 2. Сторінка з оголошенням та всі належні документи можуть бути відправлені електронною поштою.
 3. Сторінка газети та належні документи Замовник може самостійно отримати в редакції після публікації оголошення приймальні редакції
  Усі питання, пов’язані з відправкою сторінки газети з оголошенням, оплатою та оригіналами документів (рахунку-фактури, акта виконаних робіт, податкових накладних), можна вирішити в бухгалтерії за телефонами: тел. (048) 44-3-14-47 або +38-068-187-49-06.

За день до виходу у світ (друку) на електронну адресу Замовника відправляється верстка оголошення на затвердження. Якщо Замовник до 12.00 не підтвердить Виконавцю (“Татарбунарський вісник”) верстку, його оголошення буде автоматично знято з номера.
Газету можна придбати в редакції газети.
Оголошення можна подати в редакції газети або у Вайбері, кабінет «бухгалтерія» або «приймальня» (з 09.00 до 16.30) та за бажанням сплатити в касі редакції без комісії або через Приват-24. Адреса редакції м. Татарбунари, вул. Барінова, 14, 2-й поверх
По всім питанням, пов’язаними з публікацією оголошень, просимо звертатися за тел. (048) 44-3-14-47 або +38-068-187-49-06 – Viber.

Реквізити для зарахування коштів:
рахунок UA643287040000026008054232750
Южне ГРУ AT КБ «Приватбанк»
МФО 328704
Код ЄДРПОУ 02474512
ТОВ “Редакція газети “Татарбунарський вісник”
tatvest-red@ukr.net