Укрпошта розпочала передплату видань на ІІ півріччя. Газети та журнали  можна передплатити для себе, батьків або бабусь та дідусів. Передплата періодичних видань під час війни набуває особливого змісту, оскільки для багатьох людей, особливо пенсіонерів друковані видання залишаються основним джерелом новин місцевого та районного масштабу.

Передплатити газету «ТАТАРБУНАРСЬКИЙ ВІСНИК» та інші видання на II півріччя можна до 25 червня 2022 року. Оформити передплату можна через сервіс «Онлайн-передплата» на сайті Укрпошти, або у звичайний спосіб у поштових відділеннях та у листоноші.

Серед передплатників, які оформлять передплату через сервіс «Онлайн-передплата» терміном не менше ніж на 6 місяців, буде проведений розіграш легендарних поштових марок «Русскій воєнний корабль, іді…!» та побутової техніки – мультиварок, м’ясорубок.

Передплатники, які оформлять передплату в поштовому відділенні або через листоношу терміном не менше ніж на 6 місяців автоматично стають учасниками акції «Я люблю передплату» та прийматимуть участь у розіграші 24-х ручних блендерів.

Акція триватиме до 25 червня 2022 року, включно.

Передплачуючи періодичні видання у нелегкий для нашої країни час, ви не лише підтримуєте українську видавничу галузь, а тим самим робите свій внесок  у розвиток економіки нашої країни. Тож долучайтеся до передплати!