Національна спілка журналістів України закликає колег допомогти підрозділу, де воює керівник «Журналістського фонду України» Дмитро Богуславський.

Дмитро Валентинович добре відомий багатьом українцям своєю роботою у пресслужбі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, у Журналістському фонді НСЖУ. Нині капітан Богуславський, командир взводу стрілецької роти однієї з військових частин, захищає Вітчизну в лавах Збройних сил України. Разом зі своїми бойовими побратимами Дмитро прикриває ділянку державного кордону, яку постійно піддають обстрілам російські загарбники.

Підрозділ, де воює Дмитро Валентинович, гостро потребує автомобільної техніки: автівки для транспортування поранених (це може бути Volkswagen Транспортер Т-4, Т-5 або Toyota Hiace) і пікапа для перевезення кулеметників (Nissan Np300, Mitsubishi L-200). Крім того, військовим дуже потрібні рації.

– На фронті так: немає рацій – немає комунікації між бійцями, командир не може знати, яка ситуація в кожного з бійців, – каже волонтерка із Білої Церкви Аліна Резчик, яка з початку війни опікується ротою, у якій служить Дмитро Богуславський. – При цьому самотужки ми, волонтери, придбати рації не зможемо: один такий апарат коштує 28 тисяч гривень, а їх потрібно від 4 до 8 штук, щоб був зв’язок між різними точками.

Реквізити для допомоги такі:

5375414116232710 Монобанк. Резчик Аліна Анатоліївна