У  випусках газети «Татарбунарський вісник» ми завжди намагаємось охопити на обмеженій друкованій площі найбільш важливі та свіжі інформаційні матеріали. Звичайно, це далеко не все з найактуальнішого, що відбувається в наших громадах, адже цікавих подій навколо нас набагато більше.

Тому редакція знов наголошує на можливості для кожного з вас стати нашим позаштатним кореспондентом. Щоденно поруч з вами, у вашому населеному пункті (на території Татарбунарської, Дивізійської, Тузлівської, Лиманської громад), на підприємстві або в установі, де ви працюєте, в місці або на об’єкті, де ви випадково опинилися, трапляються миттєві ситуації, проходять різні заходи, розгортаються певні процеси. Вони можуть бути нестандартними чи характерними, показовими та не зовсім, вражаючи масштабними або майже буденними.

Ми зацікавлені у тому, щоб суспільно важлива інформація завжди знаходила своє місце в газеті, особливо, якщо потрібна терміновість та погляд з місця подій. Пропонуємо всім, хто має змогу формулювати думки у письмовому вигляді та технічну можливість надсилати на нашу адресу, скористатися цим. Після перевірки фактів наданий вами матеріал, скоріш за все, знайде своє місце на шпальтах газети. Це може статися разово, або матиме продовження. Наша електронна пошта: tatvest-red@ukr.net, телефон: 068 187 4906.

Чекаємо на плідну взаємодію!