Гасло голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка «Журналісти важливі! весь час знаходить своє підтвердження. 

Так, за вагомий особистий внесок у розвиток української журналістики, сприяння забезпеченню прав і свобод громадян, становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави та з нагоди 30-ї річниці незалежності України Почесною Грамотою Державного Комітету телебачення і радіомовлення України нагороджені 29 досвідчених регіональних журналістів. Відповідні накази підписав голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. Підставою стало подання голови НСЖУ Сергія Томіленка. В Одеській області такої честі удостоїлися дві журналістки регіональних друкованих видань. Це Вікторія Майнич та Марина Ульянкіна.

«Наші колеги – авторитетні редактори регіональних газет та телерадіокомпаній – насамперед працюють за покликанням, а не через великі гонорари, яких, на жаль, і немає зараз. Вони щиро цінують довіру своєї аудиторії, – зазначає голова НСЖУ Сергій Томіленко. – Журналісти займають активну громадянську позицію, боряться за справедливість, підтримують захисників України на передовій. Їхня роль в незалежній Україні не обмежується хронікою, журналісти є і творцями державності та Незалежності Тому високі відзнаки з нагоди 30-річчя Незалежності України – це свідчення важливості нашої професії та подяка за віддану багаторічну працю.

Минулої п’ятниці, 27 серпня, в місті Одеса в рамках проведення ХХIІ Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» Почесні грамоти Державного комітету телебачення та радіомовлення України та Подяки голови НСЖУ отримали директорка (редакторка) ПП «НовинаР» Вікторія Майнич та директорка (редакторка) ТОВ «Редакція газети «Татарбунарський вісник» Марина Ульянкіна. Цю почесну місію здійснив голова Одеської регіональної організації НСЖУ Юрій Работін. Він підкреслив, що «Незалежно вiд здобутих нагород і визнань, всі ви – вже переможцi. Адже робота кожного – це неоцінений внесок у розвиток нашої мови, культури, у справу єднання нашої нації».

В своїй подяці голова НСЖУ Сергій Томіленко також зазначив: «Національна спілка журналістів України цінує Ваш внесок у багатогранну громадську і професійну діяльність найбільшої творчої організації країни, виконання її статутних завдань, сприяння розвиткові журналістики, захисту свободи слова».