5 листопада, під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України відбулося засідання робочої групи по відшкодуванню втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

“Нам потрібно зробити все, щоб постраждалі фермери отримали обіцяну державну компенсацію. Саме малі фермерські господарства створюють робочі місця в сільській місцевості, а підтримка від держави в розмірі 4700 грн на га допоможе їм не втратити рік і пересіяти чи змінити культуру”, – зазначив Тарас Висоцький.

На засіданні було заслухано зведену відомість обласної комісії Одеської області, якою було подано документи відповідно до термінів та відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабміну України від 11 серпня 2021 року №885. Було зазначено, що кількість отримувачів внесених до зведеної відомості обласної комісії Одеської області становить 528, загальна площа на яку надається дотація складає – 22959,69 гектарів. У 2021 році дотація надається за повністю втрачені (загиблі) посіви починаючи з 1 січня 2020 року.