На комунальне підприємство «Господарочка 1812», засновником якого є Дивізійська сільська рада, покладено важливе завдання: якісно надавати послуг водопостачання та контролювати своєчасну сплату за воду.

Члени виконавчого комітету запропонували провести громадські слуханння щодо термінової потреби встановлення водолічильників.
В селах Дивізія, Рибальське, Кочкувате аналогічні сходи були проведені в квітні, 31 липня 2021 року в селах Жовтий Яр та Маразліївка, а 1 серпня в Вишневому.

До проведення зустрічей дане питання було досконало вивчене, цифри вражають. Якщо коротко, то користувачі сплачують лише за 45% отриманих послуг водокористування. Саме тому сільській раді доводиться надавати субвенцію КП «Господарочка 1812», для забезпечення своєчасної оплати захищених статей (електроенергія, заробітня плата).

Для здійснення контрольних замірів на прикладі села Рибальське працівниками КП було встановлено загальний водолічильник, показники якого на 100% перевищили кількість води за яку фактично сплатили мешканці. Виникає питання: хто використав воду???

Очевидно, що вода нечесно використовується громадянами. Кажучи простими словами, за все, що розкрадається, платять, пропорційно до обсягів спожитої води, сумлінні, совісні та чесні мешканці Дивізійської громади, які своєчасно та в повному обсязі сплачують за послуги. Виходить, що ті, хто краде воду, просто обкрадають своїх сусідів!

Сьогодні 1 м3 питної води (а це, до речі, ціла тонна води!) коштує менш, ніж чашка кави. Не дивлячись на це, фіксуються непоодинокі випадки крадіжки води.

На сьогоднішній день керівництво КП «Господарочка 1812» та керівники сільської ради пропонують шляхи вирішення та уникнення цієї проблеми через винесення лічильників води на вулицю – як найоптимальніший та найдієвіший спосіб контролю.

Отож, що це означає. Це означає те, що все буде чесно, прозоро і контрольовано. Кожен мешканець повинен буде заключити договір з КП «Господарочка 1812», в якому будуть прописані всі умови, які потребуються для встановлення лічильників на вулиці, а також чітко вказані права та обов’язки обох сторін.

Апарат сільської ради звертається до всіх мешканців Дивізійської сільської територіальної громади: не будьте байдужими, поставтесь відповідально до питання водопостачання, адже питна вода є однією з основних потреб людини! Встановіть лічильники води на вулиці і добросовісно та порядно розраховуйтесь за фактично спожиту воду!

За інформацією Дивізійської громади