10 грудня в залі засідань Татарбунарської міської ради відбулась чергова, але не завершальна у цьому році, вісімнадцята сесія VIII скликання.

Результатом плідної співпраці депутатського корпусу та апарату міської ради стало схвалення проєкту Програми соціально – економічного та культурного розвитку Татарбунарської міської територіальної громади на 2022 рік.

Заходи, закладені у програмі, мають на меті: гарантування безпечної життєдіяльності населення, розвиток економіки, культури, туризму і рекреації, залучення інвестицій в економіку міста, гарантування продовольчої безпеки, забезпечення збалансованості бюджету громади. 

Загальний обсяг фінансових ресурсів необхідних для реалізації Програми: 490618,5 тис.грн. (з бюджету міської територіальної громади – 5150,0 тис.грн; з інших  джерел фінансування – 485468,5 тис.грн).

Ще одним кроком до захисту прав та посилення безпеки жителів громади було затвердження Програми «Безпечна Татарбунарська об’єднана територіальна громада» на наступний рік. Програма спрямована на зміцнення законності, безпеки та порядку на території Татарбунарської об’єднаної територіальної громади Білгород – Дністровського району.

Частина питань порядку денного на сесії стосувались організації роботи виконавчого комітету Татарбунарської міської ради. Депутати затвердили Положення про відділ з питань діловодства та контролю виконавчого комітету (апарату) Татарбунарської міської ради та підтримали рішення про внесення змін до структури виконавчих органів міської ради. Таким чином, у відділі з питань реєстрації виконавчого комітету додали посаду адміністратора (1 одиницю), а у відділ соціального захисту та охорони здоров’я – посаду головного спеціаліста. Тепер загальна чисельність виконавчого комітету (апарату) міської ради складатиме 47 одиниць.

Також, на сесії затвердили звіт міського голови про роботу виконавчих органів Татарбунарської міської територіальної громади в 2021 році, який був опублікований на наому сайті.