У перший день літа у Спаському сільському клубі традиційно відбулося яскраве свято для дітей «Хай сонцю і квітам всміхаються діти».

Захід розпочався конкурсом малюнків «Світ очима дітей». Учасники творили свої мальовничі шедеври прямо на підлозі у приміщенні клубу, де їх заряджала на творчість  спокійна дитяча музика та чудова прохолода. Усі малюнки були дуже гарними, ми навіть не змогли обрати переможця. Та головне не це!

Кожна дитина малювала сонце, квіти,свій дім, родину, друзів, пташок, тобто те, що їх оточує у мирному житті. І дай Боже, щоб так було і надалі, бо, на жаль, цьогорічне свято Дня захисту дітей ми зустрічали в умовах війни і значна частина дітей нашої країни  зараз перебуває у небезпеці.

Учні нашої школи знають, що в Україні нині гинуть діти, маленькі українці втрачають своїх батьків та свої домівки, у них немає звичного дитинства, яке було ще три місяці тому. Ця страшна реальність  наповнила словосполучення «захист дітей» справжнім сенсом. Учасники заходу виразно і емоційно читали сучасні вірші,співали пісні, де червоною рисою підкреслювалося «Ні – війні!», «Ми хочемо миру!», «Не крадіть в нас життя й дитинство».

Зараз, попри всі жахи, що відбуваються в нашій країні, вкрай важливо, щоб діти відчували  турботу та любов дорослих. Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб наші діти жили у мирній країні, адже вони – продовження кожного з нас, вони – майбутнє України.

Приємно що до дітлахів нашої громади така підтримка існує. Завдяки депутату Верховної ради Олександру Ткаченку,  голові Татарбунарської міської ради  Андрію Глущенку, старості сіл Спаське, Струмок Олегу Ковальову найменші жителі села Спаське до Дня захисту дітей отримали чудові подарунки – солодощі та ігровий майданчик. Про це мріяли не один рік  і дітки нашого села, і молоді батьки.  

Допомогали встановлювати гірки та гойдалки Анатолій Златі, Олександр Севостьянов, Олександр та Василь Бабенко. За організацію постачання води вдячні Віктору Разінкіну, а Марія Колесніченко в кінці роботи запропонувала смачний перекус. Ще нам значну допомогу надали працівники комунального підприємства «Бесарабія». Разом ми сила!

Ми щиро віримо, що вже наступного року  усі українські діти зустрічатимуть свято не в підвалах під обстрілами, а у мирній, щасливій та вільній від окупантів Україні.

Надія Недялкова, с. Спаське