У Татарбунарах урочисто відзначили День національної поліції.

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли у поліцейських особливо піднесений і радісний настрій. Це День Національної поліції. У цей день вітають з професійним святом людей, які пов’язали своє життя з благородною та відповідальною діяльністю. Поліцейський – це розумна, сильна та працьовита людина. Їх тяжко назвати звичайними людьми. Адже саме вони охороняють права і свободи людини, протидіють злочинності, підтримують публічну безпеку і порядок.

2 липня у Будинку дитячої та юнацької творчості міста Татарбунари з нагоди Дня Національної поліції пройшов урочистий захід. Відкрив свято начальник відділення поліції №2 Білгород-Дністровського РВП полковник поліції Олександр Бодюл.

Напередодні професійного свята очільник відділення побажав колегам миру, достатку та професійних звершень. Також він подякував кожному поліцейському за відданість обраній професії, за мужність та героїзм, який вони проявлять день у день.

Поліцейських привітали: настоятель Свято-Успенського храму м. Татарбунари протоієрей Микола Павлов, заступник керівника Білгород-Дністровської окружної прокуратури Валентин Терзі, депутат Одеської обласної ради Трифон Антов, голова Татарбунарської об’єднаної територіальної громади Андрій Глущенко, голова Лиманської об’єднаної територіальної громади Василь Резніченко, голова Дивізійської об’єднаної територіальної громади Валентин Скалозуб та голова Тузлівської об’єднаної територіальної громади Людмила Покровщук.

У цей день за сумлінну працю, професіоналізм, зразкове виконання службового та громадського обов’язку в Національній поліції України та з нагоди Дня Національної поліції України почесними грамотами Головного управління Національної поліції в Одеській області, Білгород-Дністровської районної ради та Білгород-Дністровської райдержадміністрації, Татарбунарської міської ради, сільської Лиманської, Тузлівської та Дивізійської рад були нагородженні працівники поліції відділення №2 Білгород-Дністровського РВП.

По закінченню зустрічі Протоієрей Микола Павлов благословив поліцейських на добру та чесну працю на благо нашої держави, побажав працювати з чистою душею і добрими помислами. Протоієрей окропив особовий склад поліції святою водою та благословив кожного на добру службу.