Наші українські діти сьогодні проявляють надзвичайну мужність і стійкість. Ми, дорослі, пишаємось ними! Але у дітей повинне бути дитинство, особливо під час війни. Адже діти – це майбутнє світу, їм відбудовувати нашу країну, робити її величнішою, могутнішою і найкращою.

Зараз їм дуже нелегко, особливо тим, хто вимушений покинути свою домівку, залишити своє місто, село. Зараз дуже важливо допомогти їм адаптуватись у нових умовах, знайти друзів, отримати спокій та психологічну рівновагу, відволіктися від негативу та стресових ситуацій, просто заспокоїтись і відчути, що вони в безпеці.

Татарбунарський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Колосок» запропонував для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку ВПО цикл заходів (розважальні, пізнавальні, спортивні програми, флешмоби, майстер-класи) під назвою «Подаруй дитині посмішку».

Так хочеться, щоб дитинство дітей, хто вимушено потрапив до нашого міста, знову наповнилося позитивними емоціями, радістю спілкування і творчості, мудрими книжками і чарівною музикою… А найголовніше – добрими людьми довкола. Людьми, які готові поділитися своїми знаннями і щедрим серцем.

Розважальна програма «Ласкаво просимо до нас!» впевнено стартувала 19 квітня в музичній залі закладу. Діти віталися і знайомилися між собою, долали смугу перешкод і освоювали ритмічні рухи, допомагали дорослій бджілці на ім’я Смаколик поратися з варениками та прикрашати аксесуарами предмет гардеробу, збирати цукерки і позувати перед телефонними камерами.

Час пробіг швидко з компанією невгамовної малечі. І склалося  відчуття, що діти довірилися нам. А ми дійсно робили все, щоб у житті тих, хто вимушено завітав до нашого міста, було менше сліз і більше посмішок!

Вікторія Назаренко

Фото Марини Ульянкіної