Василь Резніченко, сільський голова Лиманської ОТГ, зустрівся з керівниками структурних підрозділів та старостами Трапівського і Приморського старостинських округів. На нараді йшлося про забезпечення життєдіяльності громади у воєнний час.

В закладах освіти Лиманської громади дистанційно триває освітній процес, а діяльність дитячих садків вимушено призупинено на період воєнного стану.

Медичні заклади здійснюють прийом хворих згідно з графіками роботи лікарів. Комунальні підприємства громади працюють в штатному режимі. Відділ соціального захисту населення, Служба у справах дітей та Центр надання соціальних послуг постійно проводить моніторинг та підтримку громадян похилого віку,  малозахищених сімей та дітей, виявляють їхні потреби і в міру можливості допомагають. Будинок милосердя повністю забезпечений продуктами харчування та ліками.

Магазини також працюють, з продуктами у селах громади проблем немає.

Ситуація в громаді повністю контролюється. Сільська рада та старостинські округи працюють у штатному режимі. Селяни за потреби можуть звертатися за будь-якою допомогою чи підтримкою до старостинських округів.

Голова Лиманської громади Василь Резніченко щиро подякував усім волонтерам, хто нині активно допомагає територіальній обороні та бере участь у підтримці Збройних Сил України.

Отже, зберігаємо спокій та віримо ЗСУ – і ми переможемо!

Все буде Україна!

Вікторія Алєксєєнко