У День Української Державності у місті Татарбунари Білгород-Дністровського району відкрили станцію поліцейського офіцера громади.

Участь у заході взяли очільник поліції Одещини Микола Семенишин, начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський, начальник відділення поліції № 2 Білгород-Дністровського РВП Віктор Дудка, голова Татарбунарської громади Андрій Глущенко, поліцейській офіцер громади Юрій Андрієнко та місцеві мешканці.   

«Ми продовжуємо втілювати безпекові проєкти на території нашої області, серед яких «Поліцейський офіцер громади». Нині маємо 33 ПОГи, будуть працювати вони і у вас. Їхнє завдання – безперервно забезпечувати безпеку на території обслуговування та надавати якісні поліцейські послуги місцевому населенню» – зазначив Микола Семенишин. 

Бажання тісно співпрацювати і відкрити нові поліцейські станції висловив і голова Татарбунарської територіальної громади Андрій Глущенко. Він підкреслив, що в нинішніх реаліях суспільство, як ніколи, потребує безпеки та миру і забезпечити їх можна спільними зусиллями всіх фронтів.

Представлення жителям громад дільничного офіцера поліції відбулося у майже сімейному колі, оскільки його люди давно знають. Юрій Андрієнко родом з Татарбунарської громади. Він має досвід роботи дільничними і зарекомендував себе серед місцевого населення кваліфікованим правоохоронцем чуйним до людей. Пройшовши відбір на поліцейського офіцера громади, він вдосконалив професійні навики у Харківському університеті внутрішніх справ.

Керівництво поліції, органів місцевої влади та самоврядування потурбувалося, щоб ПОГ був забезпечений всім необхідним для виконання правоохоронних функцій. Він має офіс з устаткуванням та оргтехнікою, спорядження й транспортний засіб, що допоможе оперативно реагувати на виклики громадян. На допомогу лейтенанта поліції Юрія Андрієнка розраховують близько шести тисяч мешканців міста Татарбунари.

«Поліцейський офіцер громади – це проєкт, який покликаний об’єднати поліцію, місцеву владу та громадськість для досягнення спільної мети – забезпечити людям безпечне середовище. Правопорядок та спокій на території громади – це наш девіз, який ми кожного дня будемо реалізовувати», – зазначив «шериф».

До відома громадян: звертатися по допомогу до поліцейського офіцера громади можна цілодобово. Номер телефону лейтенанта поліції Юрія Андрієнка –  (067) 884 24 11

Поліція Одещини