28 вересня в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» двері поліцейської станції відчинилися Дивізійській сільській територіальній громаді Білгород-Дністровского району. Про це повідомили на сторінці громади у Фейсбук.

“Почесними гостями відкриття стали представники органів місцевого самоврядування та керівництва поліції, зокрема: генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин – ГУНП в Одеській області, голова Білгород-Дністровської районної ради Мельніченко Григорій Вікторович, голова Дивізійської громади Скалозуб Валентин Анатолійович.

Присутній на відкритті станції керівник ГУНП в Одеській області Микола Семенишин підкреслив, що програма яка впроваджується Національною поліцією України це сміливий урок в безпечне майбутнє.

Відтепер, наша громада, одна з перших в Одеській області, до якої входять більше 10 сіл, в яких проживають більше 5 тисяч населення, має свого поліцейського офіцера громади. Ним став капітан поліції Сергій Григорович Бистрика. Саме він пройшов відбір згідно всіх вимог на заміщення посади поліцейського громади.

Для керівництва громади безпека громадян – в пріорітеті. За короткий час для реалізації проекту було забезпечено приміщення та обладнання належного рівня.

Такими важливими кроками ми вказуємо на міцність та спроможність нашої громади, адже ми лідируємо і йдемо тільки вперед! Формула успіху об’єднаної громади — наближення послуг до людей. Безпека — це теж послуга, яка повинна забезпечити максимальний порядок і комфорт у будь-якій громаді. Тому і в подальшому керівництво громади буде здійснювати роботу, щоб мешканці відчували максимальний комфорт. Відкриття поліцейської станції – це перший крок до зміни системи взаємовідносин між громадянським суспільством і поліцейськими”, – зазначили у прес-службі Дивізійської громади.

ДОВІДКОВО:

Станція Дивізійської сільської територіальної громади розташована у селі Жовтий Яр на вулиці Миру, 4а.

Поліцейський офіцер громади – капітан поліції Бистрика Сергій Григорович, його номер телефону – (098) 396-43-52.