28 вересня в Лиманській сільській територіальній громаді пройшло урочисте відкриття поліцейської станції. Про це повідомив на сторінці Фейсбук голова громади Василь Резніченко.

Знаковим є те, що Лиманська громада перша з 91 громади Одеської області відкрила станцію за Програмою «Поліцейський офіцер громади».

“На відкриття завітав керівник Національної поліції в Одеській області Микола Семенишин з заступниками та перевірили готовність приміщення та службового автомобіля до несення служби. Приємно, що саме Лиманську громаду відзначив керівник Нацполіції в Одеській області Микола Семенишин, адже ми першими відкрили станцію.

Після відкриття отець Євгеній, протоієрей Храму Різдва Пресвятої Богородиці, освятив поліцейську станцію та благословив поліцейського офіцера громади Аросланова Владислава на сумлінну службу, захист та підтримку наших громадян.

Дякую всім, хто приймав участь у державній Програмі. Закликаю усіх дотримуватись порядку, довіряти нашим правоохоронцям, які самовіддано бережуть наш спокій та безпеку”, – зазначив Василь Резніченко.

ДОВІДКОВО:

СТАНЦІЯ ЛИМАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ розташована у селі Лиман на вулиці Героїв України, 50а. Поліцейський офіцер громади – старший лейтенант поліції Аросланов Владислав Ігорович, його номер телефону – (068) 836-30-96.