Шановні мешканці та суб’єкти господарювання Татарбунарської громади!

За доброю місцевою традицією в серпні в місті Татарбунари та сільських населених пунктах розпочинається черговий період літнього прибирання місцевої території та наведення санітарного порядку на прилеглих територіях до підприємств, установ, організацій, готелів, магазинів, кафе, барів, розважальних закладів, багатоквартирних будинків, приватних домоволодінь, в паркових зонах та інших місцях.

Серпневі заходи із благоустрою населених пунктів громади здійснюються в рамках підготовки до Дня Незалежності України, Дня Державного Прапора України, 77-ї річниці визволення Татарбунарського краю від нацистських загарбників та Дня міста Татарбунари.

Просимо трудові колективи, а також мешканців багатоквартирних будинків та приватних домоволодінь взяти активну участь у передсвятковому прибиранні міста та сіл і здійснити наступні заходи:

  • прибрати від сміття та трав’яної порослі прилеглі території;
  • побілити дерева;
  • підрізати гілки дерев, що нависають над тротуарами;
  • здійснити поточний ремонт (за потреби) фасадних частин своїх виробничих, торгових, житлових приміщень;
  • провести інший благоустрій прилеглих територій.

Також, просимо жителів міста та сільських населених пунктів приділити належну увагу прибиранню територій міських і сільських кладовищ. У зв’язку з посиленими дощовими опадами протягом першої половини літа, на території кладовищ спостерігається сильне заростання травами, які заважають руху людей під час відвідування місць захоронення рідних та близьких.

Звертаємо увагу мешканців міста Татарбунари на те, що кожного понеділка та суботи з 8:00 до 11:00 години міським пасажирським автобусом здійснюється маршрут до нового міського кладовища.

Запрошуємо всіх до зазначених заходів благоустрою та активних дій із передсвяткового наведення санітарного ладу і прибирання всіх територій, які потребують порядку.

Виконавчий комітет Татарбунарської міської ради