Є дата, яка виражає дух народу, символізує його славне минуле, сьогодення і майбутнє – День Незалежності України. Це день, коли ми відчуваємо, що горді за нашу країну, що ми незламні, не дивлячись на будь-які перешкоди.

21 серпня біля Тузлівського будинку культури пройшов святковий концерт до Дня Державного прапора та 30-річчя Незалежності України. Голова Тузлівської громади Людмила Покровщук з вітальними словами привітала гостей заходу. Концертна програма була цікавою та барвистою, талановиті ведучі (Половенко Рита та Шпачинський Денис) вітали всіх зі святом, розповіли про нашу квітучу, незалежну Україну.

У концерті взяли участь Базар’янський колектив художньої самодіяльності – колектив «Журавка» на чолі з художнім керівником Сисоєвим В.М., який дарував присутнім свої пісні. Також гостей зі святом привітав ансамбль «Дивограй», художній керівник Ліщинський О.І.

Свято було наповнене чудовими піснями від солістів Тузлівського Будинку Культури (Моруз Олена, Бойко Єгор, Єлісіна Катерина, Путіна Анна, Шпачинський Денис), та від талановитої співачки Нікітіної Анастасії. Неймовірна атмосфера тривала весь час.

Концерт підготували директор Тузлівського Будинку Культури Валентина Донич та художній керівник Ліщинський Олександр. Тузлівський будинок культури Тузлівської ТГ висловлює щиру подяку всім, хто приймав участь у проведенні свята!

Активну участь у святкуванні взяли клубні заклади та бібліотеки. У бібліотечних закладах було організовано тематичні полички до Дня Незалежності України, де для читачів зробили підбірку цікавої літератури, фотографій та інших матеріалів до свята, також відбулися віртуальні подорожі «Мрії про Україну» та в сільському клубі с. Весела Балка пройшла конкурсна програма «Одна любов у мене – Батьківщина» Всі учасники заходів отримали задоволення від свята.

23 серпня в с. Лебедівка для жителів та гостей до Дня Незалежності відбувся турнір по волейболу. Було яскраво, цікаво та захоплююче. Цікава та напружена боротьба була за перемогу між збірної с. Базар’янки та с. Лебедівка, з рахунком 3:1 перемогу отримала збірна команди с. Лебедівка.

24 серпня відбувся турнір по футболу, присвячений Дню Незалежності України. В напружених та видовищних футбольних поєдинках перше місце виборола команда “Бурнас”, на другу сходинку зійшла команда збірної с. Лебедівка. Дякуємо провідному спеціалісту Відділ освіти, культури, молоді та спорту Тузлівської сільської ради Діденко С.О.

За інформацією прес-центру Тузлівської громади