По даним на 1 вересня в цьому навчальному році в школах Татарбунарської об’єднаної територіальної громади базову середню освіту здобувають 2966 школярів.

З них 174 учня навчаються в одинадцятому класі (13 класів),  204 – в десятому (14 класів) і 274 першокласників (16 класів).

В Баштанівському НВК навчаються 77 учнів, Білоліський заклад загальної середньої освіти – 275, Борисівський ЗЗСО – 172, Глибоківський ЗЗСО – 102, Дмитрівський ЗЗСО – 500, Нерушайський ЗЗСО – 148, Спаський ЗЗСО – 57, Струмокський НВК – 181, Татарбунарський ЗЗСО №! ім.. В. З.  Тура – 575, Татарбунарський НВК – 901.

1 вересня у КЗ “Татарбунарський НВК “Школа-гімназія” традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 82-х першокласників, які переступили поріг нашої школи-гімназії, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша сходинка на шляху до Країни Знань.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

Директорка школи-гімназії Ірина Володимирівна привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. А також нагородила кращих учнів грамотами.

Розпочався навчальний рік першим уроком, присвяченим 30-річчю Незалежності України. В усіх класних колективах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України, про героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни.

У черговий раз школа-гімназія гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Вітаємо учнів, батьків, вчителів з початком нового навчального року! Нехай цей рік буде набагато яскравішим, крутішим та успішнішим, ніж минулий, нехай попереду чекає багато відкриттів, звершень і блискучих перемог. Бажаємо вам міцного здоров’я та незабутніх миттєвостей шкільного життя!!!

Адміністрація школи-гімназії