З нагоди Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва у Лиманському НВК пройшов тиждень козацтва під гаслом «Українське козацтво – наша гордість і слава».

В класах молодшої ланки пройшли конкурсно-ігрові уроки «Всі ми – діти козацького роду!», вікторини на козацьку тематику, бібліотечний урок «Слідами козацької слави».

В 5 класі було проведено виховну годину ” Посвята в козачата”, на яку були за­прошені учасники АТО.

 В 6-7 класах відбулися тематичні виховна година «Нащадки козацької слави» та урок слави «Заповіді сучасним козакам».

Серед учнів 8-11 класів пройшов відкритий виховний захід «Герої живуть поруч», на який були запрошені односельці, учасники АТО на сході країни. Кожухаренко Олександр та Дерен Євген поділилися своїми спогадами, відповіли на питання учнів, запевнили, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.  Учні з усією щи­рістю дитячої душі бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки та вручили пам’ятні дарунки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає.

Проведені заходи були спрямовані на  виховання  в молоді козацьких традицій українського народу, формування патріотичної свідомості, підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України.

За інформацією на сторінці “ЛИМАНСЬКИЙ НВК” у Фейсбук