Це не професія,
а стиль життя,
Робити добрий
ритм серцебиття,
І в війну, і в мир
хвороби перемагати,
Радість людям
дарувати.

«Вже третій рік, два роки – ковід, а зараз війна, не дають відсвяткувати медичним працівникам свій професійний день належним чином, але не зважаючи на будь-які обставини, ваша робота, ваша праця – велике, велике благо для наших людей. Ви кожен на своєму місці, просто працюєте, віддаєте частинку себе, щоб полегшити біль та страждання пацієнтів. Служіння своїй професії забирає здоров’я, та й саме життя, але ви обрали цей шлях і не нарікаєте. Коли треба, завжди приходите на допомогу незважаючи ні на що. Ми обов’язково переможемо, відбудуємо, продовжимо нашу справу і будемо щасливими», – такими словами привітала своїх колег завідувачка поліклініки Валентина Попадюк напередодні Дня медичного працівника на урочистому заході, який відбувся 17 червня в актовій залі медичного закладу.

 Валентина Василівна щиро подякувала адміністрації Татарбунарської багатопрофільної лікарні на чолі з Олександром Карпенком за підтримку та постійну допомогу. Раділа, що усі працівники не зрадили своїй професії, залишились на місцях, працюють, тягнуть лямку за двох, за трьох. Вона побажала всім затишку, спокою, і надалі працювати з такою ж енергією, з такою ж наснагою, а головне – миру в країні, домівці, душі, надії на скорішу перемогу.

До дружньої медичної родини завітали шановні гості – заступник голови-начальника Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Максим Бритков та Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко. Звичайно, з привітаннями та подарунками.

У своєму вітальному зверненні до представників закладу охорони здоров’я Максим Сергійович висловив найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не шкодуючи зусиль і часу бере на себе тягар людського болю і страждань, оберігає життя і здоров’я своїх пацієнтів. Бажаючи міцного здоров’я, миру, добробуту, здійснення мрій, оптимізму, шани і поваги від вдячних пацієнтів усім медикам Татарбунарської громади, заступник голови райдержадміністрації вручив почесні грамоти Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Світлані Стогній, Тетяні Шраменко, Світлані Винограденко, Олександру Карпенку, Тетяні Панкратовій, Леоніду Гуденку, Ользі Гуцулюк за багаторічну самовіддану працю і високий професіоналізм.

Очільник Татарбунарської громади Андрій Глущенко здійснив почесну місію  – вручив КНП «Татарбунарська багатопрофільна лікарня» та Татарбунарському  ЦПМСД від міської ради сертифікати на п’ять тисяч гривень до Дня медичного працівника. Привітали своїх колег і керівники обох медзакладів Світлана Стогній та Олександр Карпенко. За шорічною традицією всі відділення медичних закладів отримали солодкі подарунки.

Патріотичні музичні композиції у виконанні домбриста Євгенія Жукова додали винуватцям свята щирих усмішок та доброго настрою.

Марина Ульянкіна

Фото автора