У неділю, 18 липня, татарбунарці та гості нашого міста познайомилися з творчістю учасників художньої самодіяльності Нерушайського сільського Будинку культури – директор Інна Кожухар.

Ведуча концертної програми Анна Глодян знайомила присутніх з історією села Нерушай, розповідала про людей, що тут народилися і росли, читала вірші Наталії Костенко. Гарним вокалом та виконанням пісень глядачів порадували Каріна Дубська, Микола Дубський, Інна Кожухар, чоловічий вокальний ансамбль Нерушайського БК,  жіночий вокальній ансамбль «Елегія». Зачарувала майстерна гра на скрипках Дарини Поздньої, Марії Токар, Тетяни Меюс – учениць КЗ «Татарбунарська музична школа» с.Нерушай, викладач – заслужена артистка України Олена Маслова. А учасниці танцювального колективу «Балаганчик» своїми запальними танцями та учасники сценічної постановки про життєві ситуації, що трапляються між сусідами, нікого не залишили байдужими.

Вигуками «Браво, молодці!», гучними аплодисментами нагороджували глядачі виступи наших гостей. Дякуємо за чудовий настрій і чекаємо на нові зустрічі!

Катерина Гуцулюк, директор КЗ «Татарбунарський МБК»

Фото Віталія Чабана