У місті Татарбунари правоохоронці провели профілактичне відпрацювання торгових закладів, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними та  тютюновими виробами.

В одному з таких магазинів було виявлено факт реалізації цигарок без ліцензії на право заняття роздрібною торгівлею тютюновими виробами.

На 45-ти річну продавчиню поліцейські склали протокол за ч. 2  ст. 156 КУпАП.

За реалізацію тютюнових виробів місцевій жителі загрожує  штраф від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З приміщення закладу торгівлі співробітники поліції вилучили 270 пачок цигарок  на суму 16 тис. 200 грн.

Під час з’ясування обставин правопорушення поліцейські встановили, що продавчиня у магазині працювала нелегально. У зв’язку з цим до Державної інспекції з питань праці та Державної податкової інспекції надіслана інформація для розгляду цього питання та прийняття рішення згідно норм чинного законодавства.

На 30-ти річну власницю торгового закладу  поліцейські склали адміністративний матеріал за ч. 1 ст.164 КУпАП. За  порушення порядку провадження господарської діяльності правопорушниці загрожує накладання штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією продукції чи грошей одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

«Співробітники поліції і надалі будуть проводити перевірки та профілактичні відпрацювання у закладах торгівлі на території обслуговування.  Основна мета таких заходів – виявити факти продажу нелегальних алкогольних, тютюнових виробів та припинити їх збут» – наголосив начальник відділення поліції №2 Білгород-Дністровського РВП Бодюл Александр.