Судимий за майнові злочини житель Татарбунарської територіальної громади задушив 30-річного знайомого, коли той перебував у нього в гостях, сховав бездиханне тіло у вигрібній ямі і пішов пиячити та витрачати кошти, які знайшов у кишенях небіжчика.

Зникнення одного чоловіка і раптове збагачення іншого насторожило місцеву жительку і вона сповістила про це поліцейських. За адресами проживання обох громадян виїхала слідчо-оперативна група, яка невдовзі встановила всі обставини злочину.

З домоволодіння фігуранта поліцейські вилучили тіло вбитого товариша, ймовірне знаряддя злочину, яким того задушили, мобільний телефон, електроплитку та ТВ-тюнер,  що були придбані зловмисником за викрадені гроші, кілька сотень гривень, які залишилися в нього від всієї суми, та інші речові докази. 

Правопорушник пояснив: накинувся на гостя з ременем під час хмільного застілля, коли той дорікнув йому за своє побиття, за яке його мають судити (нещодавно поліцейські направили до суду обвинувачення 34-річному зловмиснику у спричиненні легких тілесних ушкоджень 30-річному загиблому).

За результатами досудового розслідування чоловіку оголосили підозру за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України. За умисне вбивство правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.