РТГ – це автоматизована, захищена база даних всіх жителів Татарбунарської громади. Мешканці, дані яких занесуть до Реєстру, зможуть не витрачати зайвий час для отримання різного виду довідок.

Відсутність даних у РТГ в подальшому унеможливлює для громадян отримання електронних публічних послуг згідно ЗУ від 05.11.2021 року № 1871-ІХ “ Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні”.

Реєстр територіальної громади наповнюється щоденно.

Змінюючи реєстрацію місця проживання, реєструючи місце проживання новонароджених дітей, реєструючи місце проживання особи, орган реєстрації вносить зміни та оновлює дані в Реєстрі.

Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились: наприклад, змінилось прізвище у зв’язку з одруженням, змінено паспорт громадянина України, але інформація в реєстрі залишилась попередньою.

Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні.

Спеціалістами Виконавчого комітету Татарбунарської міської ради проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті нашої громади.

Для перевірки існуючих електронних даних, за адресою вашого місця реєстрації, жителям м.Татарбунари необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг, а жителям сіл Білолісся, Борисівка, Баштанівка, Глибоке, Нерушай, Струмок, Спаське, Дельжилер, Нова Олексіївка необхідно звернутись до спе­ціалістів відповідних населених пунктів, з метою уточнення:

– чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до Реєстру;

– чи правильно занесені до Реєстру персональні дані мешканців;

– внести у базу даних неповнолітніх.

Тільки після повної актуалізації даних в електронному Реєстрі жителі громади зможуть отримувати довідки про склад зареєстрованих та довідки 13 (додатки до паспортів).

При зверненні для уточнення та актуалізації даних при собі потрібно мати оригінали документів:

  • – паспорти всіх зареєстрованих;
  • – ідентифікаційні коди всіх зареєстрованих;
  • – свідоцтва про народження неповнолітніх;
  • – документ про право власності на будинок;
  • – будинкова книга (за наявності).

Просимо звертатися за адресою:

м.Татарбунари, вул. Центральна, 36;

с. Білолісся, вул. Центральна, 120;

с. Баштанівка, вул. Джерельна, 33а;

с. Борисівка, вул. Центральна, 92;

с. Глибоке, вул. Центральна,65;

с. Нерушай, вул. Центральна, 40;

с. Струмок, вул. Центральна, 94а;

с. Дельжилер, вул.Сільська, 49б