З 9 листопада 1997 року відзначається День української писемності та мови. Саме це свято уособлює важливість та розвиток державної мови. Недаремно 9 листопада відмічають своє професійне свято працівники культури та аматори народного мистецтва.

Вже у 21-й раз всі шанувальники української мови в Україні та за її межами об’єднуються для написання радіодиктанту національної єдності. Цю акцію було започатковано у 2000 році, і відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту, для того, щоб продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Підтримуючи цю ідею, співробітники Татарбунарського районного суду, відділення поліції, органу пробації, пенсійного фонду, ЦНАПу на своїх робочих місцях, враховуючи карантинні обмеження, приєдналися до цієї патріотичної традиції.

Після участі в радіодиктанті національної єдності-2021 кожен вирішить окремо, чи надсилати на перевірку власну роботу, але, задля глибокої поваги до рідної мови, до її безцінних корінь, ми вкотре об`єдналися, ми були разом. Це ще одна гарна традиція – доторкнутися до великого національного надбання, про яке минулі покоління могли тільки мріяти – мати право на рідне слово.