Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначається День фізкультури і спорту. А передує йому шкільний Олімпійський тиждень, який дає заряд бадьорості та здоров’я на весь навчальний рік. Звичайно, в цей час проводиться багато спортивних змагань, адже спорт – це передусім рух, активність і здоров’я.

Перед змаганнями діти ознайомилися з історією виникнення Олімпійських ігор, які проводяться кожні чотири роки, але двічі на рік – літні та зимові. Цього року вони проводилися в Токіо. Наша олімпійська збірна завоювала 19 медалей. А в серпні відбулася параолімпіада, на якій наша збірна захищала Україну, та увійшла в п’ятірку кращих параолімпійців світу: після Китаю, Великобританії, США  і Росії. Параолімпійці завоювали 98 медалей. Це велике досягнення для наших спортсменів.

Цього тижня в КЗ “Татарбунарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В .З Тура” відбулися змагання між 5-ми, 6-ми, 7-ми та 8- ми класами та флешмоб для молодших школярів. Кожна команда мала свою назву та гасло. Перші місця у своїх вікових категоріях посіли команди: «Альфа» 5-А, «БЕМС» 6-А, «Веселі каченята» 7-Б та «Забивні» 8-Б класу.

Спортивні змагання допомогли провести кваліфіковані вчителі фізичного виховання Гадіяк  Алла Павлівна та Кітреску Ірина Юріївна. Велика їм подяка. Учням сподобалися такі активні заходи,  вони виявили бажання й надалі брати участь у подібних спортивних іграх.

Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

Лідія Горб,

вчитель «КЗ Татарбунарський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В.З.Тура»