Протягом навчального року учні 15 команд, які представляли міста, райони та об’єднані територіальні громади Одеської області змагалися у 9 видах спорту обласної спартакіади учнів ЗЗСО. Метою спартакіади було залучення до занять спортом, прищеплення навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля, подальшого розвитку й популяризації видів спорту.

Не залишились осторонь учні ЗЗСО Татарбунарської ОТГ. Збірна команда відповідно до програми Спартакіади прийняла участь у 9 видах змагань, показавши такі результати:
• Баскетбол (юнаки) – VI місце (тренер-викладач Мордовцев С.А. );
• Баскетбол (дівчата) – VIII місце (тренер-викладач Друмов Є.М.);
• «Шкіряний м’яч» (дівчата) -VI місце (тренер-викладач Веселов А.В.);
• «Шкіряний м’яч» (юнаки) – X місце (тренер-викладач Веселов А.В.);
• «Козацький гарт» – II місце (тренер-викладач Друмов Є.М.);
• Легкоатлетичне 4-борство- III місце (тренер-викладач Федоров С.П.);
• Шахи – VI місце (тренер-викладач Недялков О.Г. );
• Шашки – I місце (тренер-викладач Федоров А.П. );
• Настільний теніс – V місце

Протягом змагань на ігровому майданчику вирували пристрасті, кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої. Інтрига зберігалася до кінця останнього виду змагань. Особливо напружено проходили фінальні змагання з легкоатлетичного 4-борства, де зустрічалися найсильніші шкільні команди.

Отже, відповідно до підсумкової таблиці обласної Спартакіади Татарбунарська ОТГ стала втретє поспіль чемпіоном, посіла перше загальнокомандне місце випередивши своїх найближчих переслідувачів команди Арцизької ОТГ, Овідіопільської ОТГ, Саратської ОТГ.

Під час змагань учні показали, як вміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємодопомогу.

Обласні змагання принесли всім учасникам позитивні враження та неповторні емоції. Вітаємо наших переможців, бажаємо їм в подальшому легких стартів та вдалих виступів, зичимо продуктивних тренувань, сильного командного духу, успіхів та наснаги для гідного представлення нашого району в обласних змаганнях.

Команди-переможці та призери були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів. Учні цих команд – медалями та дипломами відповідних ступенів.

Директор КЗ «Татарбунарська ДЮСШ» Віталій Бондарюк