Свято в нашій країні з’явився недавно — в кінці червня цього року президент Володимир Зеленський підписав указ, який зазначив в календарі дату, коли вітають працівників сфери фізичної культури. У розробці проєкту указу взяв участь Національний Олімпійський комітет України на чолі з Сергієм Бубкою, Асоціація спортивних журналістів, а також чемпіон світу з греко-римської боротьби, народний депутат України Жан Беленюк.

Дата святкування обрана не випадково. Саме 19 липня 1996 року Україна вперше взяла участь в Олімпійських іграх. При цьому День тренера відзначався і раніше — тільки 30 жовтня. Однак до 2021 року офіційного статусу свято не мало. У цей день привітання приймають тренери, які готують українських спортсменів до змагань, а також дитячі тренери та фітнес-інструктори.

Вітаємо усіх тренерів Дивізійської, Лиманської, Татарбунарської, Тузлівської ОТГ та бажаємо усім талановитих і вдячних учнів, професійних успіхів, здоров’я, успіхів в досягненні поставлених цілей, сімейного щастя і добробуту.

Адміністрація КЗ «Татарбунарська ДЮСШ» Татарбунарської міської ради Одеської області вітає з днем тренера України та висловлює щиру подяку викладачам фізичної культури та тренерам-викладачам за сумлінну працю, високий професіоналізм під час підготовки вихованців до змагань та непосильний внесок у перемогу в обласній Спартакіаді серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Особливо хочеться відмітити вчителів фізичної культури КЗ «Татарбунарський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-гімназія» Федорова Сергія Порфирійовича та Друмова Євгена Миколайовича, а також тренера-викладача з шашок КЗ «Татарбунарська ДЮСШ» Федорова Андрія Порфирійовича.

Дякуємо за Ваші зусилля, наполегливість та майстерність.