Напередодні Дня збройних сил України в школі було організовано  спортивні змагання «Захисники вітчизни», у яких брали участь хлопці  5-9 класів. Конкурс  тривав протягом тижня. Юнаки повинні були показати свої фізичні якості: сильний характер, ерудицію, витривалість та спритність. Конкурсна програма була різноманітна та насичена: учасники переносили тенісний шарик ложкою, перекатували м’яч змійкою, пролазили через  тунель та змагалися у естафеті з м’ячем. Першочерговим завданням для команд було представлення своєї назви та девізу. Тут учасники проявили неабияку ерудицію та творчість,  підібравши цікаві назви своїм командам.

Перші місця посіли команди «Динаміт», «Зірка», «Стріла»,«Спартак» і  «Комета».  Другими стали «Дружба», «Блейф»,  «220» та «Вдача».  Команди- призери  були нагороджені грамотами.

Протягом змагань дівчата  підтримували  учасників  плакатами. Запальний флешмоб у виконанні учнів 6-А класу надихнув хлопців на подальші перемоги та звершення.

Отже, такі спортивні змагання згуртовують дітей, виховують патріотичні цінності, дружбу  та зміцнюють командний дух. Дітям сподобались такі змагання, вони виявили бажання й надалі брати участь у подібних заходах.

Подяка вчителю  Гадіяк Аллі Павлівні за проведення ефективних та цікавих естафет.

Лідія Горб,   вчитель «КЗ Татарбунарський ЗЗСО  І-ІІІ ст. ім. В.З.Тура»