15 листопада жителі села Струмок Татарбунарської об’єднаної територіальної громади чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається  мешканцям села не просто як сонячний осінній день, але і як день, коли дитячий садок розпахнув свої двері у новому відремонтованому приміщенні КЗ «Струмківський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти». Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості – все це говорило про те, наскільки значиме відкриття дитячого садка для жителів села.

Урочисте відкриття пройшло за присутності міського голови Глущенко Андрія Петровича, депутата обласної ради Антова Трифона Даниловича, начальника відділу освіти Вихристюк Ольги Вікторівни, сільського старости Ковальова Олега Миколайовича, місцевого духовенства, працівників закладу та тих, для кого, власне і було відкрито садок – його маленьких вихованців. Перші особи громади привітали дітей, їх батьків та колектив НВК із отриманням нового затишного садочку та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі.

Дошкільний підрозділ розрахований на 45 місць. Також у закладі працюватиме 10 людей персоналу.

Слід зауважити, що навчальний заклад повністю мебльований для комфортного перебування малечі. Також тут облаштовані простора їдальня, музично-спортивна зала, групові та спальні для кожної групи, кабінет медичного працівника, санвузли та встановлена уся сантехніка. Окрім того, поблизу будівлі проведений благоустрій прилеглої території та облаштовуються  ігрові майданчики.

Слова вдячності усім, хто взяв активну участь у проведенні ремонту та надавав благодійну допомогу, висловила директор НВК Яковенко Олені Анатоліївні. Хочеться вірити, що саме в новому садочку у наших найменших вихованців з’являться друзі-однолітки, з якими буде цікаво спілкуватися, і вихователі, які допоможуть діткам пізнати цей світ, де ще так багато невідомого. А дитячий садок стане для них другою домівкою.