Правоохоронці регулярно зустрічаються з дітками, щоб поспілкуватися та нагадати правила дорожнього руху, проте це заняття було дещо незвичним. Про безпеку на дорозі з шестирічними малюками говорили відразу двома мовами – українською та англійською.

Учням місцевої студії вивчення іноземної мови інспекторка територіального сектору реагування патрульної поліції Єфросинія Мукієнко розповідала про те, як бути відповідальними пішоходами. В ігровій формі дітлахи повторили основні правила дорожнього руху, вивчили нові англомовні вирази та вірш про триокий світлофор, з якого дізналися, що потрібно роботи при загорянні червоного, жовтого та зеленого кольорів світлофора.

Тепер хлопчики та дівчатка знають, що пішоходи повинні ходити тільки по тротуару, а якщо дорога невелика – йти по узбіччю назустріч транспорту, щоб бачити автомобілі. Дорогу ж треба переходити тільки у призначених для цього місцях і на зелене світло, якщо на переході є світлофор.

«Кожного дня у нас є 24 години на те, щоб робити для дітей щось корисне, піклуватися про них. І кращим подарунком для поліцейських є щирі посмішки малюків, їхнє безпечне дитинство», – говорить Єфросинія Мукієнко.