Відбулася зустріч керівництва відділення поліції №2 Білгород-Дністровського РВП з представниками Ради ветеранів Татарбунарського районного відділу. Обговорювалися питання створення у місцевому відділенні поліції «Музею ветеранів МВС».

В обговоренні взяли участь заступник начальника ВП №2 Олександр Єдаков, інспектор сектору реагування патрульної поліції Єфросинія Мукієнко та ветерани МВС Віктор Яременко, Валентина Коваленко, Володимир Широченко, Валерій Кашкаван і Леонід Семененко.

За задумом організаторів, у майбутньому музеї мають бути представлені матеріали про всіх, хто у різні часи стояли на варті спокою та безпеки жителів Татарбунарщини.

Перший внесок у створення музейного простору зробила Валентина Коваленко, яка принесла на зустріч книгу «МВС України 20-річчя. Імена славних сучасників», світлини 1976-1979 рр., відзнаки за відмінну роботу та газети на сторінках, яких розповідалося про результати роботи правоохоронців.

«Дужа цікаво та корисно було слухати спогади про славне минуле наших міліціонерів, та вдвічі приємніше було бачити, що вони повні сил, енергії і готові ділитися досвідом із сучасним поколінням поліцейських», – сказав заступник начальника відділення поліції №2 Олександр Єдаков.

Учасники зустрічі одностайно підтримали необхідність створення музею на базі відділення поліції №2 Білгород-Дністровського РВП. Наступна зустріч буде присвячена обговоренню концепції майбутньої експозиції.

Єфросинія Мукієнко