Великим  святом став для Татарбунарської громади День вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС та Національної поліції України.

В урочистій церемонії прийняли участь голова Татарбунарської об’єднаної територіальної громади Андрій Глущенко, екс-керівники Татарбунарського відділення поліції Володимир Друговін та Анатолій Токар, ветерани, пенсіонери, діючі співробітники  органів МВС та Нацполіції, представники громадськості.

Перше слово для привітання було надано  начальнику відділення поліції № 2 Білгород-Дністровського районного відділу поліції полковнику поліції Олександру Бодюлу. Віддавши належне героям свята, полковник поліції Олександр Бодюл вручив нагороди. За активну життєву позицію, багаторічну сумлінну працю, віддану службу, професійну майстерність та безцінний досвід, особистий вагомий внесок у протидії злочинності та з нагоди відзначення Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів МВС України нагороди отримали:

підполковник міліції у відставці, керівник Татарбунарського відділення поліції з 1996 по 2002 рік, ветеран МВС Друговін Володимир Михайлович;

полковник міліції у відставці, керівник Татарбунарського відділення поліції з 2007 по 2014 рік, ветеран ОВС Токар Анатолій Олександрович;

старший сержант міліції у відставці, пенсіонер МВС – Герасим Олександр Миколайович;

майор міліції у відставці, ветеран МВС – Кашкаван Валерій Володимирович;

капітан міліції у відставці, ветеран МВС – Чакір Микола Олександрович;

майор міліції у відставці, пенсіонер МВС – Стрижак Василь Іванович;

капітан міліції у відставці, пенсіонер МВС – Іванов Володимир Олексійович;

прапорщик у міліції у відставці, пенсіонер МВС – Джигов В’ячеслав Іванович;

майор у міліції, ветеран МВС – Запорожан Петро Михайлович.

Ветеранів щирими словами привітав також головаТатарбунарської ОТГ Андрій Глущенко. З його рук  відзнаки отримали:

старший лейтенант міліції у відставці, ветеран МВС – Аргіров Михайло Георгійович;

майор міліції у відставці, пенсіонер МВС –  Ковпак Олександр Вікторович;

майор міліції у відставці, пенсіонер МВС – Перетятко Юлія Петрівна;

майор міліції у відставці, ветеран МВС, учасник ліквідації наслідків пожежі на ЧАЕС – Овчінніков Володимир Олександрович;

майор міліції у відставці, ветеран МВС – Євчев Омелян Михайлович.

Так сталося, що саме того дня  святкував власний день народження начальник відділення поліції №2 Білгород-Дністровського РВП полковник поліції Олександр Бодюл. Від імені підлеглих його привітав заступник начальника майор поліції Олександр Єдаков.

«Дорогі наші міліціонери! З плином часу не згасає у нашій пам’яті ваш ратний подвиг та службові здобутки. Ви завжди йшли в авангарді. Саме вам, старшому поколін­ню, суспільство вдячне за те, що є українська держава, нація, народ та майбутнє. Ваші патріотизм, життєва мудрість і виваженість є взірцем для молодого покоління працівників.  Бажаємо усім присутнім зустріти і провести свята у доброму здоров’ї та веселому настрої. Нехай Різдвяна зірка принесе до вашого дому добро і  благоденство, осяє радістю серце і наповнить добротою, милосердям і любов’ю. Хай життєві труднощі оминають ваші родини, завжди панують в них мир і злагода, живе віра у світле майбутнє!» – такими теплими словами  та побажаннями завершилися урочистості.  

Подарунки з нагоди свята отримали у своїх домівках і ті ветерани та пенсіонери МВС, які за станом здоров’я не мали змоги прийти на урочистий захід.

Єфросинія Мукієнко