Урочисто, святково і душевно відбулася велика педагогічна нарада 27 серпня 2021 року для всіх освітян Татарбунарської міської ради. Головною темою зібрання було визначено професійний розвиток педагога та нові ролі вчителя в контексті сучасних змін. Близько півтисячі осіб взяли участь у конференції. У Татарбунарському будинку культури зібралися педагогічні працівники закладів освіти Татарбунарської міської ради та Лиманської сільської ради, а також були запрошені голова Татарбунарської міської ради Андрій Глущенко; народний депутат України по 141 округу Олександр Ткаченко; депутати Одеської обласної ради Трифон Антов та Валентин Скалозуб.  

Про тенденції розвитку сучасної освіти, зокрема про особливості, виклики й рішення у минулому навчальному році доповіла начальник відділу освіти Татарбунарської міської ради Ольга Вихристюк. Вона визначила стратегічні пріоритети розвитку освіти, окреслила шляхи їх реалізації щодо створення нового освітнього простору та підвищення якості освітніх послуг. Ольга Вікторівна зазначила, що попередній навчальний рік став справжнім випробуванням на сучасність, уміння адаптуватися, стійкість та готовність йти до мети в умовах дистанційного освітнього процесу. Доповідачка побажала всім освітянам творчих здобутків, здійснення життєвих задумів та нових професійних досягнень.

В урочистій атмосфері консультантка КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», Ольга Сиротенко привітала молодих спеціалістів, які 1 вересня вперше приступають до своєї професійної діяльності в освітній галузі.

Привітав педагогів міський голова Андрій Глущенко. Він подякував всім освітянам за плідну працю, за достойну підготовку до нового навчального року, за педагогічну майстерність і за добро, яке вони дарують своїм вихованцям. Також зі словами вдячності та привітанями виступили всі запрошені депутати, і вручили у кожній номінації грамоти педагогічним працівникам за підсумками 2020/2021 навчального року.

За результатами перевірки готовності закладів освіти Татарбунарської міської ради до нового навчального року подяками та подарунками були відзначені керівники та колективи всіх комунальних закладів освіти нашої громади.

Голова Татарбунарської об’єднаної організації профспілки працівників освіти та науки України Валентина Усатенко за доброю традицією привітала та вручила пам’ятні адреси, подарунки ювілярам та ветеранам педагогічної праці; учасникам першого етапу конкурсу «Педагогічна надія Одещини – 2021» та учасникам Спартакіади педагогічних колективів Татарбунарської об’єднаної організації профспілки працівників освіти та науки України.

Нагороджені отримали квіти, подарунки, грамоти від начальника відділу освіти, міського голови, депутатів та голови профспілки. Святковий настрій присутнім подарували яскраві номери художньої самодіяльності: музичні та хореографічні композиції, циркові етюди у виконанні вихованців та керівників гуртків Татарбунарського будинку дитячої та юнацької творчості, учнів та педагогів комунальних навчальних закладів села Дельжилер, Татарбунарської школи ім. В.З.Тура, Татарбунарського навчально-виховного комплексу, Спаської та Струмківської шкіл.

Продовжив конференцію освітній експерт, шеф-редактор порталу «Освітня політика», Заслужений вчитель України, Віктор Володимирович Громовий. Він підготував семінар- презентацію «Інновації в освіті – місія (не) можлива!».

Друга частина конференції продовжилася в залі засідань відділу освіти. Для директорів закладів освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи Татарбунарської міської ради та Лиманської сільської ради Віктор Громовий провів семінар-практикум «Стратегічне планування якості освіти: як розробити стратегію та скласти перспективний план».

Керівники навчальних закладів активно долучилися до практичної частини семінару, отримали новий досвід, знання, вміння та навички.

Отже, літо – за поріг, а осінь розпочинає новий освітній рік. Побажаймо учням, батькам і вчителям злагоди, взаємодії, нових знань та відкриттів, міцного здоров’я.

Вперед до нових досягнень і перемог!

ФОТОЗВІТ

Вікторія Алєксєєнко

Фото Інни Дечевої