24 травня в медіазалі Центральної бібіліотеки відбулась урочиста лінійка з нагоди вручення свідоцтв про закінчення комунального закладу «Татарбунарська музична школа» Татарбунарської міської ради. На заході були присутні Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко та виконуюча обов’язки начальника відділу культури Татарбунарської міської ради Діана Мартиненко.

 Цього року наша музична школа випустила 19 учнів за спеціальностями: «Фортепіано», «Гітара», «Духові та ударні інструменти», «Бандура», «Ба­ян» та «Акордеон». Батьки та гості мали можливість переглянути відеоролик, змонтований з уривків учнівських випускних програм, адже в умовах воєнного стану діти складали іспити за відеозаписами.

До випускників зі словами привітань звернувся міський голова. Побажавши їм подальших успіхів, Андрій Петрович вручив дітям солодкі подарунки. Тетяна Георгіївна Мінчева, мама випускниці, від імені батьків подякувала викладачам за кропітку працю та побажала дітям нових звершень.

Із цьогорічних випускників четверо закінчили школу з відмінними результатами, це: Кирилова Марина (викладач Чеботарьова Н.Є.), Воронова Марія (викл. Головченко Ю.М.), Зубак Тетяна (викл. Пислар Л.П.), Гайдаржи Дар’я (викл. Гачик О.А.).

Більшість випускників є неодноразовими переможцями або учасниками мистецьких конкурсів різних рівнів. Рішенням педради всі 19 випускників нагороджено похвальними грамотами  за високі досягнення в інструментальному виконавстві, за участь в концертній та конкурсній діяльності школи. 

Тетяна Савчук, директорка  Татарбунарської музичної школи

Фото Інги Калін