Так каже інспекторка Татарбунарського сектору реагування патрульної поліції Єфросинія Мукієнко, яка сьогодні разом з іще сімома колегами отримала своє перше офіцерське звання – лейтенант поліції.

Я вирішила стати поліцейською три роки тому і цілеспрямовано йшла до своєї мети – пройшла конкурс, навчання і зараз вже працюю у відділенні поліції свого міста. Сьогоднішній день для мене знаменний. Я вкотре переконалася, що знаходжуся на своєму місці», – говорить Єфросинія, зізнавшись, що любить свою роботу, бо знає, заради чого вона.

Разом з Єфросинією лейтенантські погони отримала інспектор сектору реагування поліції відділення №2 Білгород-Дністровського РВП Юлія Коломієць та інспектор з ювенальної превенції Білгород-Дністровського РВП – Тетяна Мелованова. Їх правоохоронцям урочисто вручив начальник ГУНП Одещини Микола Семенишин.

«Ці погони – символ великої відповідальності, яку ви несете перед українським народом. Продовжуйте сумлінно служити людям, захищати закон і правопорядок та бути гарним прикладом для наслідування», – звернувся до молодих лейтенантів очільник ГУНП.

Микола Семенишин побажав офіцерам невичерпної енергії та наснаги на шляху до професійного зростання, а ті пообіцяли завжди залишатися вірними Присязі та гідно нести почесне звання поліцейського.

Відділ комунікації поліції Одеської області