Заклад дошкільної освіти «Веселка» функціонує в селі Нерушай  з 1956 року. Потужність садочка становить 115 дітей.  

У закладі щорічно проводилися поточні ремонти, що давало змогу зберігати будівлю у задовільному стані. Проте останнім часом гостро постало питання заміни даху, що вимагало значних коштів.

За ініціативи депутата Одеської обласної ради Трифона Антова, з бюджету розвитку Одеської обласної ради у 2021 році було виділено кошти для проведення цих капітальних робіт.

Керівник установи Лариса Мунтян  зазначила, що  робота виконана якісно та від імені працівників садочку, батьківської громади, висловила щиру подяку міському голові Андрію Глущенку за турботливе ставлення до потреб  закладу,  фінансову підтримку в створенні належних умов виховання дітей, а також депутатському корпусу за підтримку дошкільного закладу освіти.

Як результат, сьогодні ми бачимо красиву  перекриту  покрівлю закладу. Тепер ані дощ, ані сніг будівлі не страшні. А радість в очах дітей, батьків та педагогів – найкраща подяка за виділені кошти, виконану роботу.

На цьому можна було б поставити крапку, але ми ставимо знак нескінченності. Життя продовжується, а діти –  головний скарб суспільства – був, є і буде!…