За маленькими дітьми потрібне недремне око, адже кількох хвилин без нагляду їм може бути достатньо, щоб потрапити у халепу або піти на пошуки пригод. Кілька днів тому так сталося у Татарбунарах: мати поралася по господарству і не помітила, як її п’ятирічна донька вийшла з подвір’я приватного будинку на вулицю.

Виявивши її відсутність, жінка намагалася відшукати дівчинку самотужки, а та за цей час встигла піти за два кілометри від дому. На дитину, яка гуляє сама, звернула увагу перехожа й викликала поліцію. Свою адресу дівчинка не знала, проте змогла описати вулицю, на якій живе. За кілька годин правоохоронці розшукали оселю маленької мандрівниці та її маму.

Цей випадок закінчився щасливо – дівчинку повернули додому неушкодженою. Проте варто пам’ятати, що з малюком, який знаходиться без супроводу дорослих, може статися будь-що. Піклуйтеся про те, щоб дітлахи не мали змоги самостійно піти з оселі, та змалечку пояснюйте їм, що втікати від батьків не варто.

Якщо дитина все ж таки загубилася, не витрачайте часу на самостійні пошуки, а відразу повідомляйте про це на спецлінію «102».

Поліція Одещини