У серпні 2021 року житель Татарбунарської громади, який мешкав з матір’ю в одному будинку, зі своєю старшою сестрою, що приїхала в гості, відмічали день народження матері. Святкування і розпивання алкогольних напоїв затягнулося на 4 дні… В подальшому, хлопчина прокинувся вночі і виявив сестру в кімнаті на підлозі без ознак життя.

Переконавшись, що дівчина мертва, брат побоявся осуду з боку суспільства, з метою уникнення процедурних моментів щодо виклику додому представників поліції, ухилення від затрат на поховання, а також, щоб не засмучувати свою матір, вирішив сховати труп. Тоді ж, вночі хлопець виніс тіло своєї сестри з будинку на присадибну ділянку до закинутої криниці, кинув труп до 3-метрової глибини та засипав землею.

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою провину за ч. 1 ст. 297 Кримінального кодексу України (Наруга над тілом померлої) та детально розповів про деталі злочину. З урахуванням всіх обставин справи, Татарбунарський районний суд визнав обвинуваченого винуватим та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки. В силу ст. 75 КК України обвинуваченого звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням строком на 1 рік та 6 місяців.

Ірина Коваленко, прессекретар Татарбунарського районного суду