У другу неділю травня традиційно в усьому світі святкують Міжнародний день матері – одне з самих зворушливих свят. Мама – це наш ангел-охоронець, наш будинок, наш всесвіт. Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним навіть сильним воїном, стояла жінка – його мати.

Материнська любов і слова, залишаються в душі людини на все життя і сьогодні ми хочемо привітати всіх матусь і побажати, щоб їх завжди оточували турботою близькі люди, щоб кожен день починався з посмішкою, здоров’я з роками не підводило і щоб вони були по-справжньому щасливі! А ще, щоб завжди могли обійняти і пригорнути до серця своїх діточок! Дякуємо і в ноги вклоняємося всім матусям, а особливо тим, чиї діти стали на захист України. Бажаємо всім матерям дочекатися з цієї проклятої нав’язаної нам рашистами війни живою і здоровою свою дитину, яка зараз боронить всіх нас!

Милі, ніжні, найважливіші мами, бажаємо, щоб ваші надії виправдовувалися. Нехай чуйне материнське серце завжди буде спокій­но битися в такт із радістю, успі­хом і гордістю за своїх дітей. Будьте здорові та щасливі!

На фото: учні 4-А класу КЗ “Татарбунарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. В.З. Тура” (керівниця Стрижак Марія Василівна) разом зі своїми матусями вітають всіх жінок з Днем Матері!