СІЮ, СІЮ, ПОСІВАЮ! З Новим роком всіх вітаю! Щоб вам весело жилося, щоб задумане збулося, щоб ніколи не хворіли, щоб нічого не боліло, щоб у праці все горіло та й в кишені шелестіло! Щоб, як квіти, ви цвіли та сто років прожили!

За традицією 13 січня, коли вшановують день преподобної МеланІЇ, та 14 січня на День Святого Василя і Обрізання Господнє діти та молодь Татарбунарщини ходили по домівках, співали щедрівки, на наступний ранок засівали оселі зерном – символом родючості і достатку.

З побажаннями щастя, здоров’я, щедрого врожаю українською, російською, болгарською та молдавською мовами вітали мешканців міста та сіл творчі колективи працівників Будинків культури Дивізійської, Лиманської, Татарбунарської та Тузлівської громад.

Творчий колектив Нерушайського Будинку культури також здійснив святковий хід по селу. Щедрували, поздоровляли односельчан з Меланкою та учасники художньої самодіяльності Гуцул Сергій (дід Мороз), Кожухар Інна (Снігуронька), Бабенко Сергій (Меланка), Кравченко Олександр (Василь),  Фостик Віктор (лелека), Борщ Ігор (коза), щедрівники Винограденко Інна, Токар Світлана, Разінкіна Тетяна, Кравченко Іванна, Гуцул Анжела.

Здавалося, усе сприяло святковому настрою: сонячна погода та грайливо налаштована публіка. А головне, що усі персонажі веселі, яскраві, невимушені. Мешканців села веселила Коза, розважала своїми пустощами господиня свята – красуня Меланка. Гармоніст Сергій Дубський віртуозно музикував на баяні. Це була справжня магія музики. Щедрувальниці, убрані в ошатні українські хустки, гуртом так гарно співали, що проникав цей спів у саму глиб душі.

І гордість переповняла за талановитих земляків. От як треба любити те, чим займаєшся.

Інна Кожухар, Фото Сергія Бабенка

с. Нерушай