24 серпня ми будемо  відзначати 30-ту річницю Незалежності України. Це не просто День народження держави, це свято пам’яті  про цілі покоління наших предків, що боролися за державність. А творення історії Батьківщини, її сьогодення і її майбутнього – обов’язок кожного з нас!

Сьогодні ми потерпаємо від зовнішньої збройної  агресії. Тисячі наших Захисників боронять рідну землю і, на жаль, дуже часто ціною власного життя . Такою є велика розплата за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій державі.  Пам’ятаймо наших земляків, які полягли в бою за територіальну цілісність нашої країни Сироту Олександра та Гульченка Романа. Пам’ять про їхній подвиг закарбується в сотні прийдешніх поколінь.

В цей день всім ветеранам, які брали участь в АТО та ООС на Сході України ми зможемо подякувати під час ходи Хрещатиком. Участь у параді військ  бере і наш земляк, учасник бойових дій в АТО, солдат запасу, резервіст оперативного резерву першої черги Луковкін Олександр Леонідович.

Також на військові начальні збори у підрозділах Державної прикордонної служби України в ці дні залучений солдат запасу, резервіст оперативного резерву першої черги Толстой Василь Михайлович, який проживає у м. Татарбунари. Користуючись нагодою висловлюємо щиру подяку керівництву Татарбунарської ОТГ за сприяння залучення резервістів до військових навчальних зборів.

З нагоди Дня Незалежності нашої держави бажаємо миру, добробуту, злагоди, нехай кожний день буде сповнений радістю, теплом та новими здобутками!

Станіслав БЛАЖКО начальник 2 відділу Білгород-Дністровського РТЦК та СП, капітан