«Понад півстоліття я пропрацювала педагогом в школах нашого міста, з яких останні 33 роки – в школі імені Василя Захаровича Тура. Це чудовий, дружній колектив. Я і надалі підтримую зв’язок з прекрасними колегами, цікавлюся буденними справами та шкільним життям, щоденними проблемами учнівського закладу.

Щороку мер міста Глущенко Андрій Петрович  нам – ветеранам праці – на День освітянина органі­зовує чудові свята, куди мене завжди запрошують. Я вдячна всім за увагу до мене. Вже майже три роки я не працюю, але колектив школи мене підтримує і морально, і матеріально, щоб допомогти мені подолати всі негаразди.

Ось останній випадок. Зараз я хворію. Провела два місяці в лікарні міста Одеса. Я не відчувала себе самотньою, тому що весь час колеги дзвонили, цікавилися моїм здоров’ям. Коли я повернулася додому, вони мене провідали, поділилися новинами, розпитали про самопочуття.

Я вдячна всьому дружньому колективу за підтримку. В наш час важко знайти такого чуйного колективу, який може допомогти в такому випадку. Ще раз дякую за увагу, піклування і зичу всім здоров’я, оптимізму, миру нам і нашій Україні!»

Людмила Василькіна, ветеран праці, вчитель Татарбунарського ЗЗСО I-III ступенів №1 імені В.З.Тура.

Людмила Василькіна та Лариса Павлюк на традиційній зустрічі ветеранів педагогічної праці у жовтні 2021 року. Лариса Миколаївна до цієї події присвятила своїм колегам вірша
ПРИСВЯТА ВЧИТЕЛЯМ
 
Ми досі жартуєм! Ще б пак! 
І гострим слівцем володієм,
Бо гумор - то правильний знак,
що з віком в душі не старієм.
Чи є у нас вибір? Аж два!
Про другий мовчатимем краще...
А перший - відомий в словах:
жити і вірити в щастя.
Не кличем того, що нема
 і що неспроможні змінити,
не рвем собі душу дарма,
а просто радіємо світу.
Такі ж бо ми є вчителі,
хоча і давно сивочолі,
та янголи нас зберегли –
за це будьмо вдячними долі!
За те, що на схилі життя
нам є до когось прихилитись,
бо старість - маленьке дитя –
не може вона не жалітись.
І вік наш недовгий, як день.
Нехай ще триває надалі...
Шануймо сердечних людей,
Що зустріч таку влаштували!
 
Лариса Павлюк