Тримаючи курей птахівники задаються цим питанням. Адже кури не можуть добре нестися протягом всього свого життя. Активна несучість у курей спостерігається приблизно два роки. Після чого яєчна продуктивність курей знижується.

Для того, щоб кури добре неслися, зовсім необов’зково мати в курнику півня. Якщо немає в планах розводити курчат, в півні немає ніякої необхідності. Але все ж без півня кури вважають себе менш захищеними, тому бажано все ж його придбати. На 10 курей досить одного півня.

Багато що в даному випадку залежить від харчування птиці. Важливо годувати курей збалансованими кормами.

Найбільшу увагу слід приділити цьому моменту, коли курка мало гуляє на вулиці. Зазвичай так відбувається в зимовий період. Як результат кури жиріють, що негативно впливає на їх продуктивність.

Дехто готує комбікорми для несучок самостійно. У цьому варіанті потрібно обов’язково додавати в них пробіотики для несучок та премікси. Таким чином курочки отримають необхідні їм вітаміни і мікроелементи.

Кури не повинні бути голодними. Але при цьому перегодовувати їх теж не можна. Одній курці варто на добу давати не більше 150 г зерна взимку і 100 г влітку. Годувати курей вареною картоплею небажано. Це може посприяти  ожирінню птиці. Якщо курка несеться погано, краще прибрати її зі стада і поповнити молодняком.

Раз в тиждень потрібно давати курям свіжу рибу. Несучість їх збільшиться найближчим часом.