Є безліч причин, з яких люди купують і доглядають кімнатні рослини: щоб прикрасити будинок або ж, щоб очистити повітря. Але це далеко не все, на що вони здатні. Деякі рослини допомагають наповнити будинок позитивною енергетикою, очистити його від негативу й відновити правильні потоки життєвої енергії.

МИРНА ЛІЛІЯ

Таку народну назву одержав спатифіллум. Ця квітка символізує духовне, розумове й фізичне процвітання. Також нейтралізує внутрішні негатив- ні потоки. Ця рослина найкраще себе почуває в затемнених приміщеннях, без прямих сонячних променів. Добре почуває себе навіть в офісі. А якщо поставити її в спальні – вона подарує вам відчуття спокою й нормалізує сон.

РОЗМАРИН

Розмарин допоможе очистити повітря й поліпшити приплив благополуччя у ваш будинок. Запах розмарину миттєво піднімає настрій, а ще зменшує втому, поліпшує пам’ять і лікує безсоння. Також приносить внутрішній спокій своєму господареві. Рослину найкраще поставити в сонячному місці й помірковано поливати.

ГРОШОВЕ ДЕРЕВО

Ця рослина давно відома своєю позитивною енергетикою. Вона створює потік гарної енергії, яка приносить удачу. Помістіть його в куті, щоб позбутися занепокоєння, стресу й негативних думок.

ОРХІДЕЯ

Примхлива й вередлива рослина, але при цьому обзавестися орхідеєю все-таки вартує. Вона залучає позитивну енергетику й поліпшує потік енергії в будинку. До того ж, це довговічна квітка, яка має прекрасний аромат з величезною гамою відтінків. Орхідеї активно виробляють кисень, тому вони прекрасно підійдуть для спальні.

АЛОЕ

Домашнє алое вера приносить удачу. Про його корисні властивості й говорити нема чого, їх просто величезна кількість. Рослина не переносить прямих сонячних променів, тому до вибору місця для цієї рослини варто підійти серйозно. Краще вибрати затемнений куточок.

ЩАСЛИВИЙ БАМБУК

На Сході він уже тисячі років служить символом процвітання й розвитку. Згідно фен-шуй, вертикальні, спрямовані до сонця, стебла цієї рослини впливають на життєву енергію, життєздатність і фізичну активність. Бамбук зовсім не примхливий, він потребує тьмяного освітлення й невеликої кількості води.

Не обов’язково відразу купувати всі ці кімнатні рослини відразу, щоб поліпшити життя. Буде достатньо обзавестися однією. Просто виберіть ту, яка вам по душі і яке буде радувати око. Якщо ви будете щиро піклуватися про рослину, то вона наповнить ваш будинок позитивною енергією й позбавить від негативу.