30 вересня у Татарбунарській громаді правоохоронці та представники органів місцевого самоврядування уклали Меморандум про співпрацю. Поставивши підписи обидві сторони об’єднали свої зусилля у створенні та підтримці безпечного простору на території громади.

У підписанні важливого документу взяли участь в. о. заступника керівника ГУНП в Одеській області Олександр Гостіщев , начальник місцевого відділення поліції Олександр Бодюл та голова Татарбунарської громади Андрій Глущенко.

На заході також були присутні представники місцевої організації ветеранів органів внутрішніх справ. Вони висловили свою підтримку в підписанні цього Меморандуму та свою готовність до взаємодії у питаннях, що стосується безпеки у громадах.

Головна мета такої співпраці – це реалізація одного з принципів поліцейської діяльності, а саме шляхом партнерських відносин підвищувати рівень публічної безпеки та порядку, охорони прав і свобод людини й протидії злочинності.

«Я дуже радий бути сьогодні тут, щоб приєднатися до підписання Меморандуму про співпрацю. Адже це важливо запроваджувати ефективні моделі взаємодії поліції та громадськості задля збереження правопорядку та надання якісних поліцейських послуг на території громад» – зазначив в. о. заступника очільника Одеської області Олександр Гостіщев.

Голова Татарбунарської ОТГ Андрій Глущенко зауважив, що громада готова мати своїх поліцейських офіцерів громади і надалі сприятиме реалізації цього проєкту.

«Будь-яка успішна зміна потребує спільних зусиль. Я переконаний, що такий формат співпраці сприятиме підвищенню довіри населення до поліції та допоможе знизити рівень злочинності у населених пунктах громад» – сказав начальник відділення поліції Олександр Бодюл.

Нагадаємо, що першими на Одещині продемонстрували готовність взяти участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади» Лиманська та Дивізійська громади. В цих ОТГ поліцейські офіцери громади вже приступили до роботи.

Єфросинія Мукієнко